חזון החברה

ערן י.ד בע”מ שואפת להיות אחת מהחברות המובילות בתחומה במדינת ישראל.
החברה שואפת לתרום להשבחה, שיכלול ופיתוח של העבודה בתחומי בניית התשתיות והשצ”פים תוך הפגנת מנהיגות, מקצועיות, יוזמה וחדשנות.
תחום פיתוח התשתיות הוא תחום ראשי בו החברה פעילה ברצף לאורך השנים. החברה הובילה פרויקטים רבים של סלילת כבישים ופיתוח תשתיות ביישובים רבים. החברה בעלת התמחות בשדרוג תשתיות עירוניות באזורים הומים בהם נדרשים תיאומים רבים, תזמונים מדויקים והסדרי תנועה מיוחדים. בזכות יכולות ניהול הפרויקטים הגבוהות שלנו אנו מסוגלים לסיים כל פרויקט בצורה רווחית תוך שמירה על לוחות הזמנים, בטיחות העובדים והתושבים. איכות ביצוע העבודה היא גבוהה ולשביעות רצונם של התושבים ומזמיני העבודה. ערן י.ד. בע”מ סיימה בהצלחה רבה עשרות פרויקטים בשנים האחרונות בערים רבות בכל רחבי הארץ.

קבוצת ערן י.ד מתמחה בייזום,ליווי וביצוע מיזמים מורכבים בכל תחומי התשתיות, פיתוח, קידוחים ויזמות.
החברה פעילה משנת 1997 ומבצעת פרויקטים בהיקפים של כמאה וחמישים מיליון שקלים בשנה. בין הפרויקטים שביצעה ניתן למצא עבודות עבור משרדי ממשלה, עיריות, חברות כלכליות, מועצות איזוריות, מושבים, חברות ציבוריות ופרטיות.
מאז הקמתה ועד היום פועלת החברה על בסיס ערכים של חדשנות יצירתית ותפיסה מערכתית כוללת של פיתוח סביבתי ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות מידע מקצועי רב העומד בסטנדרטים גבוהים של איכות לצד מסירות וליווי אישי לאורך כך הדרך.

מדיום-הנדסה
החברה מספקת לכל לקוחותיה את רמת השירות הטובה ביותר תוך שמירה על איכות עבודה עפ”י הסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בענף ותעשה זאת במקצועיות ובאמינות תוך עמידה בקשר מתמיד עם הלקוח ומתן מענה לכל צרכיו.

מדיום-בניה
פיתוח חצרות, כלונסאות וקידוחים, עבודות אבן, עבודות בטון, קונסטרוקציות פלדה, חשמל עירוני, מתקני תברואה ובורות שופכין, עבודות בעומק ועבודות בגובה.

מדיום-מגורים
כאן יוכנס מלל הקשור לתחום המגורים - עד 3 שורות שורות במלל חופשי הקשור לתחום בתמצות אפשרי ללא צורך להאריך במיליםחושבים על כל פרט

החברה פעילה משנת 1997 ומבצעת פרויקטים בהיקפים של כמאה וחמישים מיליון שקלים בשנה. בין הפרויקטים שביצעה ניתן למצא עבודות עבור משרדי ממשלה,עיריות , חברות כלכליות, מועצות איזוריות, מושבים, חברות ציבוריות ופרטיות.
מאז הקמתה ועד היום פועלת החברה על בסיס ערכים של חדשנות יצירתית ותפיסה מערכתית כוללת של פיתוח סביבתי ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות מידע מקצועי רב העומד בסטנדרטים גבוהים של איכות לצד מסירות וליווי אישי לאורך כך הדרך.
החברה מעסיקה צוות מיומן ואמין בעל הכשרה פורמלית וניסיון רב בכל התחומים הנוגעים לפעילותה כולל:
הנדסה אזרחית וגיאופיסית, מדידה ושרטוט, חישוב כמויות, בטיחות, מח’ משפטית וכלכלית וכו’. ביצוע העבודות נעשה באמצעות צוותי שטח הכוללים מנהלי עבודה ומפעילים רבי ניסיון בפיקוח וליווי של הצוות הניהולי של החברה.

שירות ללא תחרות

לחברה צי רכבים הכולל את כל הכלים המיכניים וההנדסיים לביצוע העבודות.
כחברה מובילה בתחומה דואגת קבוצת “ערן י.ד בע”מ” להתעדכן בחידושים האחרונים בתחומה וזאת במטרה להציע מגוון פתרונות יצירתיים תוך התאמת אופי העבודה לסוג הפרויקט ולתנאים בשטח.
החברה מחזיקה באמצעות חברה קשורה בחברה לחומרי בניין המאפשרת לה יכולת אספקה של חומרי בניין בכל עת, כמו כן החברה מחזיקה בחברה נוספת בתחום היזמות הקידוחים המבצעת קידוחים לבניה נמוכה וגבוהה ולצורך חפירות עומק.
חברתנו רשומה בפנקס הקבלנים והינה בעלת סיווגי העבודה הבאים: ענף 100 ג’ 1, ענף 200 ג’ 5 בלתי מוגבל, ענף 400 ב’4, ענף 500 ב’1.
בנוסף לכל החברה מחזיקה בתקן ISO 9001


0%
שיפור בנראות הפרויקטים
0+
לקוחות מרוצים
0
פרויקטים שהסתיימו
0/0
שירות לקוחות